Par mums

Uzņēmums YEInternational ir dibināts 1994. gadā zem A-KAABEL SIA vārda trīs Baltijas valstīs un bija viena no pirmajām kompānijām, kas piedāvāja kvalitatīvus telekomunikāciju materiālus Baltijā.
1996. gadā A-KAABEL SIA nopirka Somijas uzņēmums Yleislektroniikka Oyj, un tā radās uzņēmums YEInternational SIA.

20 gadu darbības laikā YEInternational ir kļuvis par vienu no vadošajiem elektronisko komponenšu un mērinstrumentu izplatītājiem Latvijā, lai apmierinātu visprasīgākās rūpniecības vajadzības Latvijā. Starptautiskais plašais produktu portfelis piedāvā rūpniecības un automatizācijas produktus no atzītākajiem zīmoliem - Siemens, ABB, Weller, Wiha, Fluke, Flir, MEAN WELL, Harting, Minelab, 3M, Apem un vēl daudziem citiem. Tas nozīmē, ka pie mums varēsiet iegādāties uzticamus, tikai augstākās kvalitātes elektronikas komponentes, instrumentus, mērierīces un citus produktus, turklāt ar īsu piegādes termiņu – 2-3 darba dienu laikā.

Esam vienīgais oficiālais RS Components preču kataloga pārstāvis Latvijā un RS katalogā, kas ir viens no lielākajiem elektronikas katalogiem pasaulē, ar vairāk nekā 600 000 precēm, patiešām var atrast pat vissīkāko komponenti, lai iekārtas atkal darbotos ar pilnu jaudu. Produktu klāsts ir no gala produktiem līdz izstrādājumiem pētniecībai, izstrādei, mērīšanai un testēšanai.


Mūsu lauciņš ir operatīva produktu piegāde šādās preču grupās:
-    Elektroniskās komponentes, barošanas bloki un konektori;
-    Elektrība, automātika un kabeļi;
-    Mehānika un instrumenti;
-    IT, mēraparāti un darba drošības piederumi;
-    Sprādziendrošie produkti.

YEInternational pārstāvniecības ir atvērtas 4 valstīs: Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. 

Misija
Nodrošināt Latvijas klientus ar augstākās kvalitātes elektronikas komponentēm, instrumentiem un mēraparātiem no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Vīzija
Kļūt par nozares līderi kvalitatīvu elektronikas, telekomunikāciju materiālu un mēraparātu vairumtirdzniecībā Latvijā, kā arī augt visās biznesa jomās, nepārtraukti attīstot un pilnveidojot pakalpojumus. 

Vērtības
•    Vienmēr apmierināts klients – klientu vēlmēm un vajadzībām vienmēr tiek nodrošināts vislabākais risinājums.
•    Atbalsts - tiek sniegtas konsultācijas un piedāvāts profesionāls risinājums klienta vēlmēm un vajadzībām.
•    Garantēta kvalitāte – strādājam ar pasaules vadošajiem ražotājiem, kuru piedāvājumā ir tikai augstākās kvalitātes profesionālie produkti.
•    Motivēts un profesionāls personāls – esam komanda, kas kopīgiem spēkiem virzās uz priekšu, attīstoties un pilnveidojoties, lai sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus.


SERTIFIKĀTI:

Kopš 2019. gada jūnija ISO 9001:2015 sertifikāts.

Kopš 2019. gada oktobra esam novērtēti ar otro augstāko kredītspējas līmeni pēc starptautiskas reitinga vērtēšanas klasifikācijas AAA.