Media Converters

Atlasīt pēc
Iepirkšanās opcijas
Manufacturer
  1. ADVANTECH 18
  2. GOOBAY 1
  3. TP-LINK 2
  4. TRENDNET 42
Lapa
lapā

1-50 vienumi no 63

Pozīcija
Produkta numurs (ERP NV)
Daļas numurs
Produkta nosaukums
Krājuma statuss
Cena
Jaunums
GOOBAY 68908 - LAN Cable Distributor (Network Coupler), Y-Adapter 2x CAT 5 Ethernet wiring 1x 8-pin to 2x 4-pin
Advantech BB-232LPTTL - ULI-227D5 RS-232 to TTL 5 VDC converter
Advantech BB-232LPTTL33 - ULI-227D3 RS-232 to TTL 3.3 VDC converter
Advantech BB-422PP9R - ULI-223D RS-232 to RS-422 Converter Port Powered
Advantech BB-422PP9TB - ULI-223T RS-232 to RS-422 Converter port Powered
Advantech BB-485SD9R - ULI-226D RS-232 to RS-485 Converter
Advantech BB-485SD9TB - ULI-226T RS-485 Converter Port Powered
Advantech BB-4WSD9R - ULI-224D RS-232 to RS-422/485 converter
Advantech BB-USOPTL4 - ULI-341TC USB to RS-422/485 isolated converter
Advantech BB-USPTL4-LS - USB 2.0 to RS-422/485 Converter locked serial number
Advantech BB-USR604 - ULI-314DC 4-port industrial USB to RS-232/422/485 converter isolated
Advantech EKI-2541M-AE - Ethernet to Multi-mode Fiber Media converter
Advantech EKI-2541S-AE - Ethernet to Single mode fiber media converter
Advantech EKI-2741FI-BE - Hardened Ethernet to SFP Fiber Converter
Advantech EKI-2741LXI-SE-A - Media converter Ethernet to 1000Base TX/LX-SM1310
Advantech IMC-370-SFP-PS-B - Mini media converter TX/SFP with AC Adaptor
Advantech IMC-782-SSR - Modular media converter 1550xmt
Advantech IMC-782-SST  - Modular media converter 1310xmt
Advantech IMC-784I-SFP - Managed hardened modular media converter 2 Ethernet/2 SFP
TP-LINK TL-MC100CM - FIBERADAPTER MM 2KM
TP-LINK TL-MC110CS - FIBERADAPTER SM 20KM
TRENDNET TE100-MGBFX - Mini-GBIC Multi-Mode 100-Base-FX LC Module 2km
TRENDNET TE100-MGBS20 - Mini-GBIC Single-Mode 100-Base-LX LC Module 20km
TRENDNET TEG-10GBRJ - 10G RJ45 Copper SFP+ Module
TRENDNET TEG-10GBS10 - 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC Module 10KM with DDM
TRENDNET TEG-10GBS40 - 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC Module 40KM with DDM
TRENDNET TEG-10GBSR - 10GBASE-LR SFP+ Multi-Mode LC Module 300M with DDM
TRENDNET TEG-MGBRJ - 1000BASE-T RJ-45 Copper SFP Module
TRENDNET TEG-MGBS10 - Mini-GBIC Single-Mode LC Module 10km
TRENDNET TEG-MGBS10/4 - 4 x TEG-MGBS10 SFP Single-Mode LC module
TRENDNET TEG-MGBS10D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 10km
TRENDNET TEG-MGBS10D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1550nm 10km
TRENDNET TEG-MGBS20 - SFP Single-Mode LC Module 20km
TRENDNET TEG-MGBS20D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1310nm 20km
TRENDNET TEG-MGBS20D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1550nm 20km
TRENDNET TEG-MGBS40 - SFP Single-Mode LC Module 40km
TRENDNET TEG-MGBS40D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1310nm 40km
TRENDNET TEG-MGBS40D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1550nm 40km
TRENDNET TEG-MGBS80 - SFP Single Mode LC Module 80km
TRENDNET TEG-MGBSX - Mini-GBIC Multi-Mode SX Module 550m
TRENDNET TEG-MGBSX/4 - 4 x TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module
TRENDNET TFC-1000MGA - 100/1000BASE-T to SFP Media Converter
TRENDNET TFC-1000MSC - Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC Fiber Converter 550m
TRENDNET TFC-1000S20 - Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC Fiber Converter (20KM)
TRENDNET TFC-1000S40D3 - Intelligent 1000Base-TX to 1000Base-FX Dual Wavelength Single Mode SC Fiber Converter 40km
TRENDNET TFC-1000S40D5 Intelligent 1000Base-TX to 1000Base-FX Dual Wavelength Single Mode SC Fiber Converter TX1550 (40KM)
TRENDNET TFC-1000S50 - Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC Fiber Converter 50km
TRENDNET TFC-1000S60D3 - Intelligent 1000Base-TX to 1000Base-FX Dual Wavelength Single Mode SC Fiber Converter 60km
TRENDNET TFC-1000S60D5 - Intelligent 1000Base-TX to 1000Base-FX Dual Wavelength Single Mode SC Fiber Converter TX1550 60km
Īpašo piedāvājumu grozs
TRENDNET TFC-110MSC - 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC Fiber Converter 2km
Lapa
lapā

1-50 vienumi no 63