Lietotaja vards:
Parole:
Registracija
Aizmirsat savu paroli?
Kontakti

Aivars Latkovskis

Valdes priekšsēdētājs 

Elektronikas komponentes un instrumenti.
aivars@yeint.lv
T.:+371 67185569

Dmitrijs Keziks

Tirdzniecības menedžeris

RS Katalogs, Termokameras

dmitrijs@yeint.lv

T.: +371  67185568
GSM: +371 26320367

Ilmārs Kasickis

Tirdzniecības menedžeris

Pasīvie LAN komponenti LAN materiāli, Datoru perifērijas kabeļi, telekomunikāciju infrastruktūras materiāli

ilmars@yeint.lv
T.: +371 67185562
GSM: +371 29272043

Kristaps Kalvītis

Tirdzniecības menedžeris

kristaps@yeint.lv
GSM: +371 22555578
T.: +371  67185567

Aleksandrs Lukjanovs
Tirzniecības menedžeris
Lodēšanas stacijas,
ESD materiāli
aleksandrs@yeint.lv
T.: +371 67185565
GSM: +371 25550333


Maksims Sokolovs
Noliktavas pārzinis
maksims@yeint.lv
T.: +371 67185565




Olga Kandibina 

Grāmatvede

olga@yeint.lv
T.: +371 67185564 

FAX: +371 67185563


 
Copyright 2007 Yleiselektroniikka Oyj
Luomannotko 6, PL 73, 02201 Espooinfo@yeint.fi